Moduly

V České bankovní asociaci se dlouhodobě zabýváme vzděláváním odborníků nejen ve finančním sektoru, ale také zvyšováním finanční gramotnosti široké veřejnosti. Jsme si vědomi, že úspěšnou organizaci utvářejí správně nastavené principy řízení a její správy, které vycházejí z prověřených zásad platných pro ekonomicky vyspělé země.

Předáme vám aktuální informace

Právě proto vám představujeme nový vzdělávací program ČBA Corporate Governance, který vás provede správou a řízením společnosti, kterou vlastníte či spravujete. S předními odborníky na toto téma vám poskytneme aktuální informace o principech a dalších souvisejících oblastech, které potřebujete znát pro řádný výkon ve funkci člena správního orgánu anebo v různých manažerských pozicích či profesích, ze kterých společnost příkladně spravujete a řídíte.

Naučíme vás reagovat na nové podmínky

Umět správně řídit a spravovat společnost je ale jen jedna část úspěchu. Druhou částí je umění porozumět současnému světu a schopnost reagovat na změny, které vyvstaly po roce 2020. Pandemie koronaviru, válka na Ukrajině a v neposlední řadě klimatická změna - to jsou velká témata, která nastolila nový normál. Vítězi budou ti, kteří těmto tématům porozumí a nebudou se bát proměnit svůj byznys tak, aby odpovídal novému normálu.